| BligBligBoy a întrebat:

vreau sa va intreb daca preselectia romanii au talent va veni la sibiu? mersi

3 răspunsuri:
| Adredemesconf a răspuns:

Pai eu credeam ca inca nu s-au dat publice informatiile cu privire la orasele in care vor avea loc preselectiile de la Romanii au talent 2. Dar cred ca va fi sibiu, sau daca nu, cred ca Brasov.In primul sezon preselectiile au fost in orase mari.Sincer eu cred ca prin lista vor fi : Iasi, Bucuresti si Brasov.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna!
Inca nu se stie in ce orase vor merge.
Au anuntat la emisiune ca vor hotari in vara in ce orase vor merge.
Vrei sa te duci happy?
Noroc!

| BligBligBoy explică:

Da vreau sa merg:X