| tudoririnaraluca a întrebat:

as vrea si eu o informatie. dar sa fie corecta...stie cineva pe ce data este preselectia "romanii au talent" de al constanta? am auzit ca este in iulie-august dar vreau sa stiu exact ziua/zilele.multumesc:*

8 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Buna!
Se va anunta mai aproape de august. Daca vrei sa te inscrii, o poti face aici:
http://concurs.protv.ro/romaniiautalent/
De curioziate, care e talentul tal?:)

| Adry05 a răspuns:

Buna!
Se va anunta mai aproape de august. Daca vrei sa te inscrii, o poti face aici:
http://concurs.protv.ro/romaniiautalent/
De curioziate, care e talentul tau?:)

| Adry05 a răspuns:

Foarte frumos, mult noroc =d>

| tudoririnaraluca explică:

M-am inscris deja.o sa canthappy

| tudoririnaraluca explică:

Cremita, aia e preselectia la next top modelswinking

| bunny112 a răspuns:

Vor fi puse probabil inainte de a se incepe pe site-ul oficial.

| cremitaa a răspuns:

Vineri 10.06. 2011 la ora 17:00 la hotel royal parca asa scria in revista bravo girl...