| Felicitari a întrebat:

vreau si eu niste idei de facut de vacanta in afara de calculator mersi!

Răspuns Câştigător
| Katsworld a răspuns:

Ai putea sa iti dezvolti latura artistica. Sa inveti sa canti la un instrument, sau sa iei cursuri de pictura. thinking
De asemenea poti citi o carte ce te amuza sau. in general o carte care sa nu te plictiseasca si sa iti starneasca dorinta de a o citi pana la capat.
De asemenea ai putea pleca impreuna cu familia sau cu prietenii, undeva la munte la mare, in alte tari thinking
Sau...am. cum facem noi avem o saptamana speciala in fiecare zi in care ajutam animalele. happy Le cumparam macare le construim adaposturi din ce avem noi si din ce gasim. O fapta buna.
Sper ca te-am ajutat, cat, de cat! big grin