| 27moodarian96 a întrebat:

Vreau si eu niste idei de ce-as putea sa fac in vacanta de vara, pliz. mersi.

6 răspunsuri:
| Alex_7297 a răspuns:

Hahaaa, las-o să vină mai întâi.

| Jonathan a răspuns:

Depinde si cati ani ai, oricum uite aici cate idei:

-Sa cunosti cati mai multi oameni care iti pot deschide anumite usi
-Sa stai mai tot timpul in oras
-Sa faci ceva si pe langa casa si sa iti ajuti parinti ca sa nu iti reproseze nimic
-Sa te duci la mare/strand cu prietenii
-Sa faci ceva util (angajezi, bani, proiecte)
-Sa ajuti anumiti oameni...

Si multe altele.Succes!

| Andra_3307 a răspuns:

Imi dai fundita?laughinglaughingrolling on the floor
uite niste exemple:mergi la mare, dai petrceri la piscina daca nua i iti cumperi una gonflabila, iesi cu prietenii undeva unde este racoros, petreceri trasnet cu fetele o petrecere in bikini si bustieralaughing interzis baietilor, va faceti parul si va machiati, daca ai curte cu iarba iei furtunul si te joci cu apa cu niste prietene, faci plaja, te dai cu rolele si flirtezi, incerci sa cuceresti baieti nu stiu ce vreilaughing da am uitat esti fata sau baiat?laughing

| roxxy96 a răspuns:

Sa mergi la mare cu prieteni si sa te distrezi la maxim pe acolo asta daca dispui de buget sau poti sa iti iei un serviciu de vara sau sa iesi cu prieteni in oras

| didee a răspuns:

Mergi cu prietena ta prin parcuri, mergi pe la mall, si mergi in tabere. anul' trecut am fost in asa de multeee! sa probezi haine, pantofi pe la mall laughing eu am o nebunie fata de haine happy

| 27moodarian96 explică:

Am 14 ani.in 96winking pe 27 feb...happy