| NoNaamexD a întrebat:

Deci,am o grooooaza de timp liber pentru ca-s in vacanta. Temnele de vacanta mi le fac zilnic,dar le termin repede si cand vreau sa ies pe afara,imi sun colegele sa le intreb daca nu vor sa vina. Problema e ca : ba una n-are chef,ba una e plecata,ba una are treaba si pana la urma nu reusesc sa ies cu ABSOLUT NIMENI. Ce sa fac in timpul liber? M-am plictisit de calculator... Ceva idei? Sau cu cine sa ies afara, ca singura nu-mi place...

Răspuns Câştigător
| selysol a răspuns:

Salut! sunt foarte multe activitati pe timp de vara poti sa iesi pe afara si sa iti chemi nu stiu vecina vecinu o prietena tot trebuie sa gasesti cu care sa iti omori timpul poti sa iesi in parc cu catelu pisica poti merge la piscina la rau la ceva apa poti sa vb la telefon cu o prietena vizioneaza niste filme funny sau de groaza ma rog ce gen preferi asculta musica fa-ti manichiura pedichiura incearca noi coafuri in oglinda invita niste colege prietene mai vechi la tine sa puteti s va distrati nemaipomenit facandu-va uneia alteia parul va uitati la niste filme mancati ceva discutati faceti-va niste poze funny etc. sper ca te-am ajutat happy

4 răspunsuri:
| advzxcxzxc a răspuns:

Iti suugerez sa joci metin si iti faci multi prieteni acolo si daca sunt de la tine din oras invitai pe afara la un suc la joaca la o prajitura imi dai te rogggggg funda? ca nu am sad

| andreigreen a răspuns:

Buna poti incerca pescuitul, cateva film sf etc.

| NeedForSpeed2013 a răspuns (pentru andreigreen):

Esti penibil: ))Pescuitul? E fata

| NeedForSpeed2013 a răspuns (pentru andreigreen):

Dece nu mergi la piscina? Sau nu ai pe nimeni mami, tati, sora, frate? Sa va jucati ceva cu apa.Sau ia-ti o pisicina, du-te la mare, apucate de un sport, i-ati un catelus(un bichon).Sau cel mai bine gasesteti un prieten daca nu ailaughing