| anonim_4396 a întrebat:

Vreau si eu sa merg afara dar o fata rade de mine ca am dinti din fata lungi si zice ca sunt soricar sau castor si fratimiu ma injura si zice ca il fac de ras da eu nu il fac de ras cu nimic ce sa fac

10 răspunsuri:
| maliii a răspuns:

Du'te la dentist si fate ca nu'ti pasa de ce spun ei margi indiferentwinking

| Gamerita a răspuns:

Tine gura inchisa poate nu te mai vedelaughing

| George_8501 a răspuns (pentru Gamerita):

Mary esti exact ca toti

| IMC90 a răspuns (pentru George_8501):

Lasa ma, ca-i smechera ea. Nu vezi ce poza are la avatar?

calcaiar trenu rolling on the floor probabil are impresia ca e cool si exprima love

| Gamerita a răspuns (pentru George_8501):

Nu ma am glumit..serios vb straight face nu`s ca ceilalti. pai nu stiu du`te la dentist..si daca nu merge nu o baga in seama straight face fiecare cu defectele lui! Ca sigur si ea are un defect straight face asa ca nu mai fii rusinos..si eu am 1. 75 si am 12 ani si multi imi mai spun paluga sau cv de genu asta si ii ignor sau rad de ei si le zic,, va e ciuda" laughing. adica fii si tu optimist ce naiba straight face si cu fratele tau... spune`i ca acea fata rade de tine si isi bate joc de tine. poate te va ajutawinking

| adiynaelena76 a răspuns:

Nu ii mai baga in seama daca rade de tine inseamna ca tu nu mai trebuie sa iesi afara? spune-i fetei aceleia sa nu te mai faca asa si pentruy fretele tau ar trebui sa il intrebi ce iai facut sper ca ti-am fost de folos

| TInger a răspuns:

In primul rand nu-i baga in seama cine nu te accepta asa cum esti sa faca pasi. Cat despre fratele tau si famila ta spune-le ce patesti, iar toturor cei care rad de tine zile sa te lase in pace ca nici ei nu'ss mai presus. Si asta e nimeni nu e perfect. Bafta! Si curaj asta esti u cui nu-i convine de tine sa faca pasi!

| vlad4game a răspuns:

Fratele tau e cumva mai mare? Lasa-i in pace daca o sa vada ca nu-i mai bagi in seama o sa uitewinking, mai ales fata aia numai vorbi cu ea si intr-un sfarsit o sa-i para rauwinking o sa vezi ca asa fac toatetongue

| Taniusha_6138 a răspuns:

Cred ca un frate perfect nu ar ride de tine, iar asta nu e un lucru de care ar trebui sa rizi, asa ca cel mai bine fate indiferenta la auzul risetelor, astfel ei vor inceta sa se mai rida.

| Adrianys2 a răspuns:

E simplu. daca vrei sa nu se mai ia de tine, nu ii mai baga in seama pentru ca sunt nesimtiti si iti spun, faptul ca nu-i vei baga in seama ii va durea foarte mult