| PistolCuApa a întrebat:

Zilele trecute mi-a cazut Laptop-ul pe jos si s-a crapat carcasa. Am cautat pe google sa vad daca gasesc niste carcase pentru modelul meu dar nu am avut succes. Nu stiti niste site-uri de componente, respectiv carcase pentru laptop-uri de pe care as putea comanda o carcasa?
Multumesc anticipat!

6 răspunsuri:
| LTAA a răspuns:

Sau sa mergi la un Service autorizat!

Succes!

| bogdan324 a răspuns:

Spune-mi modelul laptopului si iti caut eu carcasa

| PistolCuApa explică (pentru bogdan324):

MSI MS-6837D
Mersi mult!

| bogdan324 a răspuns (pentru PistolCuApa):

Apropo,cam pe unde s-a crapat? adica s-a crapat pe partea unde este display-ul sau partea de jos a laptopului?

| PistolCuApa explică (pentru bogdan324):

Pe partea unde este display-ul, mai specific chiar la balamalele acestuia. Mi-e frica sa nu se rupa de tot cand il deschid sau inchid.