| johniy23 a întrebat:

Salutare all!
Aveti idee ce se intampla cu mess-ul? Nu se mai vad avatarele, am observat asta in lista mea dar si altii s-au plans de acceasi problema! De la ce o fi?

5 răspunsuri:
| Andruza a răspuns:

Cred că e poblemă de la yahoo.
Nici eu nu pot vedea avatarele.

| PeAfara a răspuns:

Sunt multi useri care au aceeasi problema.
Daca va luati Beta Yahoo messenger 11, se rezolva ( probat )
Link de download :http://www.go4it.ro/download/internet/yahoo-messenger-11-beta-7723980/

| Ramo15 a răspuns:

Din cate am inteles.e nevoie de o versiune mai noua. Messenger 11 de exhappy

| StefanJobs a răspuns:

Foamea de bani de la Yahoo! + foamea de bani de la providerii de internet

| whiterose26 a răspuns:

Si eu am patit asta aseara.N-am idee de ce se intampla asta straight face