| NoAntidote a întrebat:

Stie cineva ce se intampla cu avatarele de pe mess? Avatarele celor din lista si inclusiv al meu.sunt gristraight face

Răspuns Câştigător
| misterioaѕa a răspuns:

Buna.
Uite cum faci:
1.Debifezi optiunea,, sign in automacally''
2.Intri in control panel, cauti unde scrie yahoo messenger si dai remove;)
3.Intri aici si descarci mess'ul asta http://en.softonic.com/s/yahoo-messenger-11
Messenger 11 nu are probleme cu avatarul, nici cu statusul, cu nimic si pe langa asta poti vedea toate conversatiile;)
4. Dupa ce l-ai instalat dai restart la pc!
5.Intra in messenger 11 si astepta ca prima data se incarca mai greu...dar dupa aia nu ai nici o problema;)
Deci, nu o sa mai ai nici o problema!

2 răspunsuri:
| Gabriela0206 a răspuns:

Buna!
Ai o versiune mai veche de mess si de aia nu mai poti sa vezi avatarele. Incearca sa instalezi varianta 11. La mine asa s-a rezolvathappy
Bafta!

| parishiltonbia a răspuns:

De curand site-ul de yahoo messinger a avut o problema pe care a incercat sa o rezolve cu avatarele. Tot ce trebuie sa faci e sa astepti.