| Brilliant1997 a întrebat:

Salutare, am 15 ani si as vrea sa fac urmatorul lucru :
Vreau sa merg impreuna cu tata sa-mi fac un card la ign visa electron, sa spunem ca-mi fac cardul pe numele lui si mil inmaneaza mie. Mai departe vreau sa-mi fac cont la cei de la bet365 cu datele tatalui meu fara ca el sa stie, daca am toate datele necesare, copie dupa buletin in caz de imi cer cei de la bet365 pentru imi verifica identitatea, ar putea interveni vreo problema? Deci cardul va fi pe numele tatalui meu, iar contul de la bet365 la fel... Credeti ca e o idee buna?
>--Va rog din suflet, fara raspunsuri de genu, daca la varsta asta joci la pariuri la nu stiu cati ani ce o sa faci sau nu mai stiu eu ce va trece prin cap.
>--Preferabil sa raspunda cunoscatorii de cauza.
>--Funda + Vot Pentru cel mai bun raspuns.

2 răspunsuri:
| LIN2010 a răspuns:

Ideea nu prea este buna, in sensul ca vrei sa ascunzi ceea ce vrei sa faci, fata de tatal tau. Apoi cred ca urmatorul pas de a te folosi de o identitate falsa(care nu-ti apartine)este infractiune si daca vei fi descoperit urmarile sunt grave.Nu vreau sa te dezamagesc cu raspunsul meu dar asta este realitatea.Succes

| TurnMeOn a răspuns:

Think twice.