| Brilliant1997 a întrebat:

Salutare, am 15 ani si as vrea sa fac urmatorul lucru :
Vreau sa merg impreuna cu tataa sa-mi fac un card la ign visa electron, sa spunem ca-mi fac cardul pe numele lui si mil inmaneaza mie. Mai departe vreau sa-mi fac cont la cei de la bet365 cu datele tatalui meu fara ca el sa stie, daca am toate datele necesare, copie dupa buletin in caz de imi cer cei de la bet365 pentru imi verifica identitatea, ar putea interveni vreo problema? Deci cardul va fi pe numele tatalui meu, iar contul de la bet365 la fel... Credeti ca e o idee buna?
>--Va rog din suflet, fara raspunsuri de genu, daca la varsta asta joci la pariuri la nu stiu cati ani ce o sa faci sau nu mai stiu eu ce va trece prin cap.
>--Preferabil sa raspunda cunoscatorii de cauza.
>--Funda + Vot Pentru cel mai bun raspuns!

1 răspuns:
| IndiferentXD a răspuns:

Depinde prietene, in general se cere o copie dupa buletin, dar si nr de telefon... cei de la bet 365 sunt foarte stricti, este cam ce'a mai buna casa de pariuri. Iti cer copie, si pot suna acasa! Daca te prind iti inchid contul, iar bani pe care ii ai ii pierzi!
Lasa bet365, si fa-ti cont la gamebookers, am de 5 luni cont la ei si nu mi'au cerut nimic! si + este si mai simplu pentru. incepatori!
Uite ce spune!
''4. IDENTITATE ADEVĂRATĂ ŞI UN SINGUR CONT
Numele din Contul Dumneavoastră trebuie să coincidă cu numele Dumneavoastră adevărat şi legal şi identitatea şi numele din Contul Dumneavoastră trebuie să coincidă cu numele de pe cardul (cardurile) de credit sau din alte conturi de plată pe care le-aţi folosit pentru a face depuneri sau pentru a primi bani în Contul Dumneavoastră. Pentru a vă verifica identitatea, Ne rezervăm dreptul să vă solicităm, în orice moment, o dovadă satisfăcătoare a identităţii (incluzând, fără limitare, copii ale paşaportului/cărţii de identitate valide şi/sau ale cardurilor de credit utilizate) şi o dovadă satisfăcătoare a adresei (incluzând, fără limitare, o factură recentă la utilităţi sau un extras bancar). Nereuşita furnizării acestei documentaţii poate duce la suspendarea Contului. Nu aveţi voie să deţineţi mai mult de 1 (un) Cont în legătură cu utilizarea de către Dumneavoastră a Platformelor. ''