| Brilliant1997 a întrebat:

Salut, card la ing visa electron de la ce varsta iti poti face? ce acte sunt necesare, dar, sa spunem ca trebuie sa ai 18 ani, pot merge eu singur, si sa fac card pe numele tatalui meu daca am actele necesare... presupun ca 1 din ele e copie dupa buletin...
Mai multe detalii va rog.

Funda+Voturi pentru cel mai bun raspuns.

1 răspuns:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Cum sa scoti card pe numele tatalui?! Eu as scoate pe numele lui Basescu si mi-as cumpara tot ce-mi doreste sufletul. Nu se poate! Daca ai sub 18 ani mergi cu parintii. Daca ai peste 18 ani se poate fara.