| Brilliant1997 a întrebat:

Salut, card la ing visa electron de la ce varsta iti poti face? ce acte sunt necesare, dar, sa spunem ca trebuie sa ai 18 ani, pot merge eu singur, si sa fac card pe numele tatalui meu daca am actele necesare... presupun ca 1 din ele e copie dupa buletin...
Mai multe detalii va rog.

Funda+Voturi pentru cel mai bun raspuns!

1 răspuns:
| aryenutzaa a răspuns:

Dupa cate stiu eu trebuie sa mearga tatal tau, iar varsta minima era de 18 ani. In legatura cu varsta nu sunt sigura dar poti merge la ing sa intrebi.