| anonim_4396 a întrebat:

Am aproape 20 de ani, sunt f slab si vreau sa ma apuc de sala. Nu vreau sa fiu culturist, deci nu trebuie sa am muschi in exces. Vreau sa arat bine, cum arata, de exemplu, Scott Adkins(Uri Boyka) in filmul Undisputed 3. Cam de cate ori pe saptamana ar trebui sa merg la sala? Ce exerciti/cate repetari/cate repetari ar trebui sa fac la inceput, pentru a prinde forta necesara pentru cresterea greutatilor in timp(nu foarte mult timp). Vreau ca macar in jumatate de an sa se vada deja rezultate bune.

4 răspunsuri:
| Annitu a răspuns:

Ia uite de cine dau eu aici.
Nu ştiu ce să zic, dar tu arăţi oricum foarte binebatting eyelashes deci, chillbatting eyelashes:*

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Scz vroiam sa zic "ce greutati" dupa "cate repetari"

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Mersi all! mersi Annitutongue daca spui tu...

| SyN a răspuns:

Salut.pentru ca sa arati ca el iti trebuie sala destul de mult timp si intensiv.dar nu cred ca e nevoie de atat de mult ca sa arati bine.incearca sa mananci sanatos in primul rand ...mancaruri care contin multe proteine sau ai putea sa iei proteine daca vrei sa reusesti in timp cat mai scurt. greutate cat poti de multa si : 4 repetari pentru forta 6 pentru masa musculara si 10 si mai mult pentru tonifiere si maresti greutatile cu trecerea timpului ar trebui sa te duci cam de 3/4 ori pe samptamana BAFTA dar cel mai bine ar fi sa intrebi un profesionist sau pe cel care e la sala ca ar trebui sa stie sa te ajute MULT SUCCES