| JohnnyDepp a întrebat:

Salutare.Am de citit o carte pentru la scoala si as vrea sa imi recomandati una mai mica mai de lenes asa.Astept raspunsuri!

7 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Harry potter volumul 5 big grin

| 愛LeEu愛 a răspuns:

Heidy, fetita muntilor tongue
Funda!

| Dan1989P a răspuns:

Buna! Incerca Jurnalul unui Pusti!

| EuSiDoarAtat123 a răspuns:

Ce varsta ai?

| helen45132 a răspuns:

''cand bunicul era nepot'', succes happy

| RockAddicted a răspuns:

Brosuri cu retete culinare hahaha. scuze am glumit. Poti citi. Vrajitorul din Oz, Cuore inima de copil, Vraciul(orive volum vrei), In casa bunicilor, Aventurile lui Tom Sawyer sau Livezi in floare de Despina Sadoveanu-Manoliu(ultimele 2 sunt scurte ca niste brosuri te sfatuiesc sa le citesti lenese)

| JohnnyDepp explică:

Am 14 ani si cred ca vraciul citesc am mai auzit de cartea aceasta si dupa cum mi-au povestit prietenii e frumoasa! O sa incerc si brosurile cu retete culinarelaughing