| Valentyn_Claudyu_1994 a întrebat:

Salutare,am mult timp liber si nu am cu cine sa ies afara, sunt din Bucuresti sector 1 piata victoriei.

Răspuns Câştigător
| UnuCuSapca a răspuns:

Claudiu am aici o lista:
1.Ms de informatii vin sa te jefuiesc.
2.Intreaba niste colegi, sigur se gaseste cineva sa iasa cu tine.
3.Am folosit inernetul pentru entertainment si am inceput sa-mi fac pentru mine niste video-uri ca sa imi umplu jurnalul.
4.Descopera talente pe care nu le ai, cum ar fi eu fac caricaturi dupa fetele colegilor si ne distram, mai si compun niste pieste de 'rap' tot pentru mine
5. Never say never, iesi afara cu bicicleta/skate/role etc.
6.Nu ai precizat ca vrei sa iesi afara, deci fa niste teme.
7. Crede-ma asta este cel mai bun sfat, fa un sport competitiv, care sa iti placa de exemlpu eu fac Karate Kyokushin si imi place extrem de mult chiar dca sunt la inceput, in plus nu cred ca se sgarcesc parintii la un 60-80 lei/luna. Totodata intalnesti foarte multi oameni care iti vor fi prieteni chiar daca veti fi nevoiti sa va dati picioare in caphappy
Sper ca te-am ajutat

1 răspuns:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Ia dragă un dulcolax