| anonim_4396 a întrebat:

Salutare am nevoie de un om serios din Sector 4 Bucuresti care sa imi faca o favoare mai exact sa puna un colet la posta fiindca eu sunt din tm si vreau pe cineva care ii din Bucuresti ..pentru mai multe detalii contact torok_alexandru2007. funda cine ma ajuta!

2 răspunsuri:
| MeConstantine a răspuns:

Deci tu vrei sa minti pe cineva, ca sa trimita un lucru din Bucuresti, iar persoana care il primeste sa creada ca este primit din Bucuresti. Nu este aia buna si nu stiu cine te-ar ajuta pentru ca iti dai seam: cineva stie ca primeste ceva din Bucuresti dar de fapt nu este asa.

| torok a răspuns:

Nu mai omule nu mai inteles corect ai inteles gresit..eu vreau ca cineva din Bucuresti sa faca o favoare dar va fi si rasplatit ca nu sunt genul de om.te inteleg si pe tine ce spui dar gresesti total..am spus clar coletul o sa ajunga la mine dar cu omul care am vb eu a spus ca n-are timp numa daca am cv cunostinte din Bucuresti ii da banii pune coletul si gata asta ii favoarea nu ce spui tu!