| TresJolie a întrebat:

Am si eu o intrebare:ce oja sa folosesc pentru unghiile mele? Unghiile sunt la patrat, unele si la rotund, degetele sunt putin cam mari, iar unghiile nu sunt asa mari sunt medii.
Multumesc frumos! Funda celui mai bun si concret raspuns.

Răspuns Câştigător
| SaRRaMea a răspuns:

PAi nu stiu ce culoare sa iti dau dar ar trebuiui sa iti alegi o culoare care ti-ar placea. Dupa mine as zice ca folosesti aceste cul; ori: Mov, Visiniu, Rosu inchis, Albastru inchis. Cam atat. Sper ca te-am ajutat.Un an nou fericit cu multa sanatate si bucurie. PA