| DragosAlin a întrebat:

Salutare. As vrea sa va intreb. exista un site pentru subtritrari in engleza (la filme ma refer)? De ex pentru Ted, unde as putea gasi subitrarea in engleza? Daca exista, va rog sa lasati un link!

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Deschide filmul cu BS Player, si (daca e setat cum trebuie) cauta singur(automat) subtitrarile, in momentul in care deschizi filmul! (trebuie sa setezi in ce limba vrei sa ti le gaseasca...) dupa ce le gaseste, o alegi pe care vrei! E atat de simplu! happy succes!