| Tud0r a întrebat:

Salutare ati vazut meciul dinamo-steaua? eu tin cu dinamo dar bv stelistilor au jucat bine... VOI CE CREDET?! CINE A JUCAT MAI BINE?

Răspuns Câştigător
| Lukassu a răspuns:

şi eu suntwinking a jucat steaua mai bine. e clar. dar am avut 3 penalti-uri (2 acordate) deci degeaba au jucat bine. în defensivă au făcut gafe. apostol (aka mucles) a făcut henţ. şi tătăruşanu. era să-l omoare pe torje laughing am câştigat din greşelile stelei. norocu nostruhee hee

5 răspunsuri:
| Sconcsiş a răspuns:

A fost un meci frumos... Steaua merita un egal parerea mea

Eu nu tin cu Steaua, dar am tinut ieri cu ei.

| Alex_7297 a răspuns:

Le-am dat perversa, v-a f***t Dinamoo, ce sa mai!:X

| xlmpq a răspuns:

A jucat mult mai bine steaua dinamo a avut 2 penaltiuri si o ocazie insa cu jucatori ca apostol ''mucles'' care joaca numai cu fite nu poti sa faci nimic, sper sa l vad pe radut in locu lui

| sceptic a răspuns:

Cine a castigat

| durango a răspuns:

Un penalty dat deageaba. parerea mea.
Steaua a jucat mult mai bine.merita sa castige.
PS:Nu sunt microbist