| anonim_4396 a întrebat:

Salutare,cine ma ajuta sa fac un server de cs 1.6? Sa lase id-ul de mess. happy

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Exista tutoriale sa stii. unii o sa-ti ceara bani, alti nu, dar o sa til faca prost..ai sa vezi despre ce vb happy cauta un tutorial si fatil singur de la capat sau il poti lua direct facut, doar ca tu mai trebuie sa editezi ceva pe acolo... big grin

| Floryn103 a răspuns (pentru anonim_4396):

Am luat unul facut, dar nu pot intra alti playeri pe el si am incercat sa il hostez cu no-ip dar nu functioneaza

| anonim_4396 explică (pentru Floryn103):

Ai ip dinamic mdea..roaga pe altcineva sa hosteze serveru