| KingSize a întrebat:

Salutare, daca doresc sa imi fac un cont pe gmail este free sau se taxeaza dupa ce primesc acele coduri prin sms?

10 răspunsuri:
| SamSon a răspuns:

Gmail-ul, ca si e-mail-ul e gratuit. Mai nou si pe Youtube trebuie sa iti introduci numarul de telefon si primesti un cod de verificare, si este gratuit.

| kiv1990 a răspuns:

Parca era free

| YoBuDy a răspuns:

Contul pe gmail este FREE.

Succes

| Generalul a răspuns:

E gratuit si va ramane gratuit happy

| DANI_1590 a răspuns:

Normal ca e gratis am si eu contsi de ce conturi zici?

| iSimo a răspuns:

Eu stiam ca este free ..stii tu este un fel de messengerwinking

| KingSize explică:

Ok multumesc pentru raspunsuri

| yasin99 a răspuns:

Acele coduri pe care le primesti pe telefon pentru securitate sunt trimise gratuit

| tatal a răspuns:

Este gratis

| Pheonyx99 a răspuns:

Este free in totalitate ca am si eu de 2 ani 3 si nu am platiti nimic suplimentar
Funda?