| robiiusan a întrebat:

Salutare. De unde pot cumpara galiu? in afara de internet. Sau unde pot gasi?

9 răspunsuri:
| bogz a răspuns:

Daca vrei sa faci o prostie de magie cu el lasa-te.

| Winchester308 a răspuns (pentru bogz):

N-are sens ce-ai spus.Mai bine taceai.

| Winchester308 a răspuns (pentru bogz):

Nu am prea gasit nimic pe net.Cauta pe site-uri din strainatate si vezi daca e prea scump sa il aduci in tara.Nu e periculos deci nu vad ce probleme poti avea cu el.
Stiu ca e enervanta intrebarea asta dar la ce il folosesti? Poate merge si altceva.

| Winchester308 a răspuns (pentru bogz):

Si ti se pare ca nu e o cretinitate ce ai spus? N-am afirmat ca nu poti face asta cu el, da' uita-te la ce ai zis inainte sa imi dai mesaj si sa imi spui sa nu mai fac faze de c*cat idiotule in timp ce tu faci asta.Nici nu vreau sa te impresionez.Mi se rupe mie de ce impresie iti fac.
N-ai nici un motiv sa ii spui ineptia care i-ai spus-o.
Zici ca singuru' lucru care poti sa-l faci cu el este o "magie". Cine stie la ce-i trebuie...asa ca taci.

| adeluna a răspuns:

Niste plutoniu nu te-ar interesa? si am mai vazut o super-oferta la kriptonita. happy

| Winchester308 a răspuns (pentru adeluna):

Si de ce ai spus cretinitatea aia?

| robiiusan explică:

Vreau sa ma joc cu el......este foarte interesant ca un metal se topeste la 29, 5 grade.

| Domnulceapă a răspuns:

Cauta pe steam daca este!

| RaulBoss2004 a răspuns:

Cauta pe google "all biz" si aproximativ cel mai aproape de Romania este in Kiev, Ucraina. Incearca de acolo, si eu vreau sa imi cumpar.