| victory a întrebat:

Salutare, dragi prieteni! am nevoie de ajutorul vostru sad nu mi pot aduce aminte nici de cum, cum se numeste un film… filmul e american si l-am vizionat cu foarte.multi ani in urma…era vorba despre un incendiu ce a cuprins un oras paremi se si a izbucnit din cauza unui baietel ce a ramas singur acasa pe care mama sa inainte de a pleca l-a incuiat in casa

si el a aprins un chibrit de la care ia luat foc patul apoi a cuprins casa… imi mai aduc aminte ca a cuprins si spitalul…joaca John Travolta … cam asta numai tin minte sad

2 răspunsuri:
GânduriAlbe
| GânduriAlbe a răspuns:

Http://www.cinemagia.ro/actori/john-travolta-1079/

Uită-te aici, mai jos ai lista cu filmele în care a jucat. Te uiţi la descriere şi poze, le iei pe rând şi găseşti filmul căutat de tine. Baftă!

| Anonim13265464 a răspuns:

Oamenii focului