| question_3585 a întrebat:

Duminica e ziua unei colege si i-am cump cadou si vreau sa il pun intr-o cutie.am cutia si am si hartie de impachetat dar am o dilema:sa impachetez cutia si capacul diferit sau sa le impachetez la un loc cand il desface sa rupa hartia. Si daca ma puteti ajuta cu ceva, cum sa-l impachetez.(un video sau niste explicatii clare)funda

Răspuns Câştigător
| NameName a răspuns:

Mai bine impachetezi cutia si capacul impreuna ( e mai usor) si uite un video cum sa faci :http://www.tare.ro/azyban_azy/286050-cum-sa-impachetezi-un-cadou Este in engleza dar sper sa te descurci... fundita?