| ScumpiKxoxo a întrebat:

Bunaaa!
Vine ziua mamei mele si nu am nici un ban...
Vreau da-i dau un cadou dar nu o felicitare sau o floare din hartie... va rog ma puteti ajuta?

Răspuns Câştigător
| ana0metalhead a răspuns:

Daca ai imprimanta color acasa, ii poti face cadou un tablou in caresa se afle o poza cu voi doua. va puteti face poze cu telefonul mobil, le descarci pe calculator, tragi o poza care tii se pare tie ca este cea mai frumoasa o pui intr.o rama foto o daruiesti. va fi un cadou de neuitat

10 răspunsuri:
| lavi_3729 a răspuns:

Incearca sa faci diferite muci, pentru a castiga cativa banutzi.sh cumpara-i un colier, sau o bratara, sau ce stii ca ii place( e mama ta trebuie' sa stii ce-i place). ar fi bine daca ai castiga banii de la altcineva. o ruda sau nu stiu. nu de la eawinking sau imprumuta-te in cel mai rau caz.happy

| emima a răspuns:

Pai ai putea sa strangi bani pana atunci si sa-i cumperi ceva foarte ieftin ca pana la urma gestul conteaza

| Alecsa4u a răspuns:

Pai acum 2 ani i-am facut mamei un buchet de flori din hartie.am facut 5 trandafiri.si i-am infasurat in hartie creponata.si acum un an am cusut un iepure.big grinnu e greu.doar il umpli cu vata si cosi materialul tongue
Nu te costa nimic.probabil hartia creponata daca nu ai acasa.dar e ieftinahappyrestul sigur ai prin casa.

| LimFao a răspuns:

Cauta ceva prin casa de exemplu Acuarele si picteaza ceva frumos.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna! Apuca-te sa gastesti bani prin casa si sa-i iei, sau sa imprumuti de la cineva sau sa lucrezi pentru cineva cum ar fi sa ii faci curat sau sa-i plimbi cainele, dar mai bine este sa imprumuti de la prieteni vreo 20 de lei.Asa este cel mai bine, apoi cand ai banii ii dai inapoi.

| Alina140663 a răspuns:

Buna deci poti sa incepi:
1:dimineata sa te trezesti inaintea iei si sa ii pregatesti un mic dejun cum ar fi clatite sau ochiuri cu sunca, paine prajita si ceai
2:poti sa ii compui o poezie.ar fi foarte special
3:poti sa ii spui doar ca o iubesti si ca tii mult la ea dar nu ai avut bani sa ii cumperi ceva
4:poti termina cu o ciocolate[cred ca ai 2 lei sa ii iei una.on the phone
sper ca te-am ajutat
love strucklove strucklove struck
succeswinking
funda?

| Remus_5509 a răspuns:

Fa-i un desen cu chipul ei sau ceva din inima. (parerea me). big grinbig grinbig grin

| jessicaaaaaaaa a răspuns:

Buna am un raspuns pentru intrebarea ta
trezeste-te de dumineata pune pe o tava niste trandafiri si fai micu de jun si ureazai tu prima la multi ani;-)

| Andreea_6029 a răspuns:

Heii eu mamei mele i-am cumparat o rama foto si am pus o poza cu familia. I-a placut foarte mult. Nici nu e scumpa. rama in jur de 7 lei si poza 1 leu big grin

| Robert_5944 a răspuns:

Sincer nu prea stiu... poti sa ii dai un animalut de plus sau asa ceva; X