| Aggar a întrebat:

Salutare!
Fac parte dintr-un grup de 5 prieteni. Cu 3 dintre ei sunt mai apropiat. Doi dintre ei s-au certat pe un motiv ca unul din ei este foarte naiv si face orice ii spun ceilalti. Cel acuzat a inceput sa respinga ceea ce zicea cel care il acuza asa ca s-au certat si nu mai vorbesc. Ce pot face eu ca prieten sa ii ajut?

2 răspunsuri:
| Seducatorul a răspuns:

Sa le tragi o mama de bataie la amandoi.

| RalucaRalu99 a răspuns:

Amineste-le de vremurile bune petrecute impreuna si cat de importanta este prietenia si ca nu pot da cu piciorul la tot din cauza unei chestii asa banale :* funda?