| rapp2020 a întrebat:

Salutare...imi spuneti carte voastre preferata(nu conteaza ce gen este)

8 răspunsuri:
| SuperMagicSmile a răspuns:

Cautand Alaska de John Green sau Invitatia la Vals de Mihail Drumeshappy

| Aleqa a răspuns:

O femeie implinita de Danielle Steel si La Medeleni de Ionel Teodoreanu.

| JustMusic a răspuns:

O sa apra aiurea dar e Singur pe lume de Hector Malot

Răspuns utilizator avertizat
| KoaLaBoY a răspuns:

.Este genul intamplarilor din copilaria dintre anii 1900 si 2000.

Răspuns utilizator avertizat
| Bog24 a răspuns:

Sub semnul onoarei de Danielle Steel, o carte excelenta!

| ღღNicolღღ a răspuns:

Am citit ''Maitrey'' de Mircea Eliade mi-a placut insa cand am aflat ca este bazata pe intamplari reale din viata autorului am indragit-o, descoperind mai apoi ca exista si un raspuns acelei carti ''Dragostea nu moare'' scrisa chiar de Maitry Devi. Parerea mea este ca si ''Parfumul'' de Patrick Suskind merita citit(un roman romntic-thriller)