| AdyDinamo123 a întrebat:

Salutare, joc un server privat de metin2 se numerste lokmt2 siteul este ww.lokmt2.net.l-am downloadat acum 5 zile am facut lvl 83 dar acum cand intru sa ma loghez imi iese din joc.va rog ajutati-ma, ca nu vreau sa renunt la contul meu de 83

8 răspunsuri:
| Liviu a răspuns:

Well amigo
La cate conturi am pierdut eu...
Am luat banuri pe nedrept
Tu ai pierdut putin fata de mine'
Eu am luat banuri pe nedreptlaughing
Pe mercia am luat ban ca rupeam ce prindeam ma dadeam pe liber
WEll in fine
Nu mai gasesti servare de metin bune tot ce gasesti e de o zii pe alta'
Sfatu meu
Lasate de metin apucate de altceva o. O

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pentru informati de la GM accesati siteul htp://ag.fnhost.org/

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Trebuie sa te uiti pe site sa vezi daca e inchis servaru in aceea zi. Pentru mai multe informatii acceseaza htp://ag.fnhost.org/

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Du-te pe siteul Lokmt2 si logheazate si vei afla daca contul e blocat daca nu viziteaza siteul htp://ag.fnhost.org'

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poti fi banat, dar un haker sa iti schimbe parola nu se poate ca e server anti hakeri. Viziteaza siteul htp://ag.fnhost.org/

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Htp://ag.fnhost.org/ raspunsuri intrebari metin2 si Lokmt2

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Iti zic eu dc te scoate pentru ca se lucreaza la server si nu doar de asta este o noua versiune

| danielboss a răspuns:

Si eu am pierdut multe conturi. Zimi cum e contul tau si si emailul si til fac eu sa mearga