| xxxtzogo1xxx a întrebat:

Buna TPU am neaparat o intrebare am si eu o problema cu calculatoru cand ma joc sau cand stau fara sa fac nimic imi apare ecranu cu albastru si imi scrie cu alb ceva cu debugging:1...2...3etc ceva de genu nu stiu ce sa fac imi spune sa dezinstalez ce am instalat de curand si asa am facut dar tot nu merge va rog ajutor

3 răspunsuri:
neluL
| neluL a răspuns:

Daca nu scrii tot ce apare pe ecran fara etc... nu am cum sa te ajut decat sa-ti spun si eu tot la fel! Fa asa si asa ...etc!

| djcosty_7523 a răspuns:

Instaleaza windows din nou si se rezolva problema sigur

| xxxtzogo1xxx explică:

Pai 1.2. adica imi numara si mai scrie ca sa apas f8 si sa aleg safe mode sa dezinstalez programu instalat de curand da tot nu merge