| rapp2020 a întrebat:

Salutare mi-am luat o bicicleta si as vrea sa-mi fac o trusa cam cu ce mi-ar trebui la bicicleta o trusa cu scule cu uleiuri...Nu stit cam ce ar fi necesar?

3 răspunsuri:
| TechnologyWebBrowsing a răspuns:

Pai, eu cred ca ar trebui cateva camere impachetate (in caz ca faci pana), chei in functie de ce marime au piulitele bicicletei tale (cred ca de regula este 16-17), o pompa micuta, o cutie de vaselina, 4 saboti pentru frana (in caz ca se tocesc cei utilizati si nu mai tine frana), si cam atat zic eu.

| viorelmmv a răspuns:

Pai la ce vrei tu cred ca ti-ar trebui sa-ti iei o remorca pentru bicicleta laughing pentru plimbari in apropiere nu ai nevoie de nimic, nu cred ca ai de gand sa faci turul Romanieiwinking

| Marius_4665 a răspuns:

Aici: http://www.elefant.ro/? gclid=CJ7atPnW9LQCFQRc3godozMAdg

Gasesti de la carti pana la ebook-uri
fundita?