| VladSpita a întrebat:

Salutare prieteni. De doua luni am început sa fac vloguri. Va rog sa îmi puneți aici întrebări,, ce aleg/ce prefer dintre" iar eu voi filma un video în care răspund la întrebările voastre și îl voi posta pe YouTube ( ma găsiți după numele de pe TPU ) (macar 10 intrebari )

5 răspunsuri:
| ovidiu123432 a răspuns:

Un caine sau o pisica?
1M de euro sau 1M de dolari?
Un iPhone 7 sau o noapte cu mia khalifa?
O iubita sau mai multe?
Fast-Food sau KFS
Alcol sau droguri?
Ai alege/prefera sa stai o sapt in desert cu resurse proprii sau intr-o jungla?
O blonda sau o bruneta?
Un Ferrari sau o Dacia?
5 surori sau 5 frati?
Cu placere.

| VladSpita explică (pentru ovidiu123432):

Aboneaza-te iar in curand vezi video in care raspund la intrebarile voastre.Va multumesc anticipat! https://www.youtube.com/channel/UC_H3KQTKI4WObr952eW8YqQ

Răspuns utilizator avertizat
| Iulia0331 a răspuns:

Ce preferi dintre:
carti sau filme
iesitul cu prietenii sau jocurile pe calculator
Codrin Bradea sau Ilie's Vlogs
Dota 2 sau League of legens
Counter strike global elite sau Outlast 2