| anonim_4396 a întrebat:

Stie cineva daca mai am sanse sa gasesc cazare in Vama Veche in perioada 16.08-19.08 iar pretul sa fie 100 lei/noapte? M-am uitat pe o multime de site-uri dar toate pensiunile cu pretul asta sunt ocupate.

6 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

In nici un caz! In plin sezon nu coboara nimeni preturile, le urca de fapt.

| Violleta2022 a răspuns:

Vei gasi din 15 septembrie cand scad vanzarile, incep scolile si preturile vor cobori

suntserios
| suntserios a răspuns:

Cu cortul

| CosminAka123 a răspuns:

Am cautat si eu acum o saptamana si erau niste cabanute, dar acum nu stiu daca mai sunt disponibile. Nu-ti recomand apartament, nu esti singurul care are cheie. Daca tot vrei vama si sunteti un grup de prieteni iti recomand cortul in curtea unui om pentru a putea beneficia si de apa de dus sau baie. Trebuie doar cautat mai bine. Bafta

| 404namenotfound a răspuns (pentru CosminAka123):

Mulțumesc! Am găsit la cabanute cu 100 lei/noapte.

| CosminAka123 a răspuns (pentru 404namenotfound):

Felicitari, distractie placuta!