| Meteora a întrebat:

Sunt student la Facultatea de Sport in Brasov, insa acum, pe perioada vacantei, locuiesc in orasul natal - Focsani.
Mi-ar placea sa mai cunosc si alte persoane din acest oras pasionate de munte, cu care as vrea sa fac niste drumetii (cu cortul) in Muntii Vrancei (Lepsa, Tulnici). happy

3 răspunsuri:
| ramitzu a răspuns:

Eu sunt din Focsani dar oricum nu am incadrez in cererile tale. In fine... eu una sunt plictisita la propriu de partea aia. E frumos sa mergi odata sa vezi si atat. Incearca sa mergi in alte zone cu obiective turistice care merita mai mult.

| Meteora explică (pentru ramitzu):

Daca mergi doar intr-o simpla plimbare, e posibil sa te plictisesti Insa daca desfasori diverse activitati in zona montana (tiroliana, alipinism, foc de tabara, cort) nu cred ca ai timp sa te plictisesti. Oricum, fiecare cu pasiunile sale. happy

| ramitzu a răspuns (pentru Meteora):

Da asa e. Poate nu imi place mie cu cortul.