| 4L3XaNdrUtZzZ a întrebat:

Salutare tpu.Am 13 ani si sunt baiat... Iar eu in vacanta de vara nu vreau sa mai pierd 3 luni putrezind in casa.As vrea sa stiu daca pot sa ma angajez undeva? Sa impart pliante ceva din care sa scot un band de buzunar.De la parinti mai mult de 5 lei nu prea pot cere deoarece e o perioada mai grea...Va rog fara prostii

3 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Mergi la tara ca sa mai omori timpul si acolo primesti in schimb porumb si pepene.

| v9 a răspuns:

Din cate stiu eu nu te poti angaja ca promoter sau sa imparti pliante la 13 ani happy Stiu ca poate pare putin ciudat pentru un baiat sa fie reprezentant insa, iti poti asigura un venit. Eu zic ca nu merita neglijat. Daca doresti sa iti dau mai multe detalii, add: oriflame_vs

| Lykee a răspuns:

Mergi la Kaufland, la receptie si spune acolo ca vrei sa imparti pliante.iti dau 200 de lei pe luna sau mi se pare ca pe saptamana si le distribui numai sambata! funda?