| just0stefana a întrebat:

Am o intrebare...as putea pune parola pe un folder la computer?
daca da! cum?
va rog muult de tot! ajutati-ma!
multumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
| Th3eo a răspuns:

Click dreapte pe folder = > adauga intr-o arhiva => a doua optiune de sus(avansat) = > in cotul din stanga bifezi salveaza securitatea fisierelor = > dai click in colt jos dreapta setare parola => stezi parola = > ok

Sper ca te-am ajutatbig grin

2 răspunsuri:
| Tenchiu a răspuns:

Exista doar programe pentru asta. Dar il poti face invizibil: Cand incerci sa redenumesti folderu tine apasat tasta Shift si scrie 0160, apoi dai properties > Customize > change icon si cauti o icoana goala, il ascunzi undeva prin C sau undeva unde stii ca n-ar cauta nimeni. Sper ca te-am ajutat macar asa. Succes.

| nicusor19 a răspuns:

Buna just0stefanahappy
Sigur ca poti pune parola la un folder, sunt multe programe de genul asta cauta pe google si ai sa gasesti, imi pare rau ca nu imi vine niciunul in minte. Te sfatuiesc mai bine sa faci un folder invizibil e mai sigur, nimeni nu va sti de el in afara de tinehappy Daca vrei sa afli cum se face un folder inviziil lasa-mi un mesaj si am sa iti explichappy