| catosp a întrebat:

Am o intrebare : unde as putea gasi piese ca cele din video-ul din link, adica cred ca e un fel de lego sau ceva de genu... exista vreun magazin de unde as putea sa iau asa ceva?

Răspuns Câştigător
| Leocerba a răspuns:

Aaa! Stiu ce spui. Frate-meu isi facuse un joc asemanator cu osii, rotite zimtate, suruburi si bare de metal cu care construia macarale, roboti etc. Eventual, o sa-l intreb. Oricum, bafta!

6 răspunsuri:
| Leocerba a răspuns:

Baga link, daca vrei...

| Leocerba a răspuns:

91 likes, 486 dislikes, de ce? nu ma pricep... in fine, e acolo sub filmulet un link http://fdp.nu/photobooks/photobookindex.htm si ti se dau fel de fel de informatii despre dispozitive si magnetii ii gasesti accesand Flying
Dutchman Projects (asa scrie acolo, na)
PS. Bai, sper sa nu te fi incurcat prea rau, eu cica am luat-o pe firul logic al clipului tau.

| catosp explică (pentru Leocerba):

Eu ma refeream la acele schele de metal cu gauri, stiu ca sunt un fel de lego si se pot cumpara dar nu stiu exact cum se numesc

| catosp explică (pentru Leocerba):

Mersi mult. exact la asta ma refeream.caut de mult dar nu am gasit nimic

| Leocerba a răspuns (pentru catosp):

Aaa! Stiu ce spui. Frate-meu isi facuse un joc asemanator cu osii, rotite zimtate, suruburi si bare de metal cu care construia macarale, roboti etc. Eventual, o sa-l intreb. Oricum, bafta!

| T7uk a răspuns:

Intra pe www.rolug.ro fa-ti cont si fa un topic si iti vor raspude oameni de acolo.

| catosp explică:

Mii de scuze m-am luat cu altceva si am uitat : http://www.youtube.com/watch?v=42UFPPo_fCc&feature=relmfu