| numelemeurazvan a întrebat:

Am si eu doua intrebari la care vreau sa raspunda cei care locuiesc in Ploiesti sau Bucuresti si cei care stiu.
1. Exista vreun curs de masaj (daca se poate sa fie gratuit) pentru barbati si care ar fi acela?
2.Stie cineva unde pot sa ma inscriu la curs de fotograf dar sa nu fie foarte scump? Multumesc!

Răspuns Câştigător
| Mihaela1964 a răspuns:

Http://www.cursuri-masaj-autorizate.ro/curs%20masaj%20terapeutic.html
Intreaba si la Somaj, ei organizeaza cursuri pentru someri care sunt gratuite.

| numelemeurazvan explică (pentru Mihaela1964):

Multumesc mihaela. poftim o funda de 1martie big grin

| Mihaela1964 a răspuns (pentru numelemeurazvan):

Sa fie cu noroc!