| LoCkEd02 a întrebat:

Am si eu o mica intrebare. De curand mi-am luat programul FRAPS, am vrut sa filmez ceva la metin si dupa 30 de secunde mi se inchidea si trebuia sa il repornesc pentru a imi face din nou alt film. De ce?

Răspuns Câştigător
| DraGfirE a răspuns:

Intrebarea ta suna de ce? Ai auzit de cuvantul trial? daca vrei sa il iei full scrii asa pe google fraps full download tor rent si dai pe 2-a fraps 3.0.3 (download tor rent) - TPB

1 răspuns:
neluL
| neluL a răspuns:

Pentru ca nu ai licenta la el! Uite aici unul cu licenta ->>> Fraps 3.2.5 Build 12131 Retail - Full Registered Version
http://romania-inedit.3xforum.ro/......d_Version/