| FlyingSoul a întrebat:

As vrea sa stiu ce porcaria aia de nyan cat? Am tot auzit despre ea, ba chiar am vazut-o intr-un episod din RObotzi. Ma lamureste cineva?

Răspuns Câştigător
| LeonardoDiCapra a răspuns:

E o pisica idioata :)) este singura pe un fond si zboara non-stop, iar timp de 100 de ore iti tot canta o muzica care te scoate din minti :))
uite aici daca ai rabdare :D : http://www.youtube.com/watch?v=AA5DsLzSVrk

1 răspuns:
| XxelysxX a răspuns:

E o pisica care merge si tot canta nea nea neachatterbox bla bla bla e ceva creat sa te plictiseasca.