| CrissNico a întrebat:

Vreau sa stiu daca va mai aparea vreun film din seria twilight. Am vazut cele 5 parti care au parut deja si as vrea sa stiu daca se spune daca va mai aprea inca una, deoarece cartea dupa care este facut filmul continua cu o a sasea parte din cate am auzit, deci cine ma lamureste primeste funda!
Multumesc!

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La cati banii ia-u adus scriitoarei si celor care au facut filmele e imposibil ca pe viitor sa numai scrie aia o carte, acum cu jacob si fata la vampiri dar momentan povestea e terminata, ca si cartile

4 răspunsuri:
| SouLIce a răspuns:

Nu va mai aparea

| Delia 75 a răspuns:

Da, se cheama,, Almost moring,,
www.youtube.com/watch?v=IYphJWONUGI

| CrissNico explică (pentru Delia 75):

Nu prea inteleg care e treaba cu link-ul de youtube pentru ca nu are nicio legatura laughing
Dar mersi oricumlaughing

| livscomsha a răspuns:

Nu. Pentru ca filmul este facut dupa cartii si autoarea doar 5 carti a scris...