| StewartCassie a întrebat:

Ceva idei despre jocuri la o aniversare? Se aproprie cu pasi repezi, iar spre rusinea mea, nu prea stiu ce jocuri sa pregatesc. Am planificat si ora de film...dar mai departe? Ma puteti ajuta?

Răspuns Câştigător
| DoctorLove a răspuns:

La o aniversare cea mai apreciata este muzica si dansul bine imbinate cu bautura si mancarea.
Jocurile cele mai bune sunt jocurile video, jocurile cu carti, remy si adevar sau provocare. Eu iti doresc o aniversare fericita si sa primesti tot ce-ti doresti! :*

| StewartCassie explică (pentru DoctorLove):

Multumesc frumos! kiss

| DoctorLove a răspuns (pentru StewartCassie):

Cu placere! :*

3 răspunsuri:
| gyny22bug a răspuns:

Incearca probe din emisiunea castigi in 60 de secunde
fundawinking