| mihailamariaelena a întrebat:

Se aproprie cu pasi repezi ziua mea si am o problema.Planuiesc sa invit prieteni acasa,sa pun muzica,mancam pizza, tort dar nu stiu ce activitati amuzante sa facem ca petrecerea sa fie memorabila.Fac 16 ani si invit 14-15 persoane.Ce jocuri am putea juca? Am si o curte maaare,si un,, domeniu" cu dealuri la 5 minute de mers.Ai vreo idee de joc/activitate?

Răspuns Câştigător
| lovecats123 a răspuns:

Adevar si provocare, karaoke, provocari de genul va machiati, farse la telefon, omegle, faceti atmosfera de club cu luminite si muzica la maxim, faceti poze amuzante, seara spuneti povesti de groaza, glume la un foc de tabara, de dragul copilariei jucati niste jocuri de genul De-a v-ati ascunse'lea, Un cuc si o viata, Tara tara vrem ostasi, Bataie cu perne, Parada modei si sa faceti multe poze si filmulete de care sa radeti mai trz

4 răspunsuri:
| R0R0 a răspuns:

Adevar sau Provocare

| IoanaPuppy31 a răspuns:

O sa te ajut,
Puteti sa ascultati muzica, faceti karaoke, faceti poze, jucati diferite jocuri, dansati, restul vine de la sine...
Sa ai distractie placuta
Ioana

| lovecats123 a răspuns:

De asemenea poti face o Vanatoare de comori laughing

| mihailamariaelena explică:

Multumesc tuturor pentru sfaturi! big grin M-am hotarat sa iesim in oras pana la urma.XD