| SpeedTeK a întrebat:

Salutare TPU, era o melodie [Aparuta de curand], genul este rap, in acea melodie era vorba despre rap party, si se distrau toti in curte, era si cu Lil Wayne, videoclipul incepea cu un LowRider rosu... cine imi spune ce melodie era ii dau funda!

Răspuns Câştigător
| georgiana967 a răspuns:

Celebration cu Chris Brown, Tyga, Wiz Khalifa si Lil Wayne?
http://www.youtube.com/watch?v=6ki21aILhoI&feature=player_embedded

| SpeedTeK explică (pentru georgiana967):

Mersi, o gasisem inainte sa zici tu laughing am cautat pe profilul de VEVO alui The Game parca happy

1 răspuns: