| lovemyname a întrebat:

Saptamana trecuta am lipsit si nu mi-am facut temele pentru Maine deoarece am fost racit.....se pot lua profesorii de mine ca nu mi-am facut temele?

3 răspunsuri:
| Slayzor a răspuns:

Majoritatea profilor nu le pasa daca ai lipsit, ei zic ca trebuie sa iti faci neaparat tema (mai sunt si unii care nici nu controleaza temele, dar mai rar; cel putin daca e prof de mate e cam nasol)

| Remus13 a răspuns:

Depinde de profesor. De obicei se ia de tine, pentru ca ai stat acasa si nu e atat de prost prefesorul sa te creada ca ai stat doar in pat cu termometru la pat.

| Caracteromule a răspuns:

Depinde de profesor, in generala aveam un profesor care nici nu te intreba de teme, nu verifica... si unu in liceu(acum) care daca tio dat 10 exercitii si ai facut 9 iti pune 4 pentru tema incompleta! (am patit-o, mi-a dat sa fac un eseu de 4 pagini si am facut 3, 5 pagini)

Deci fa bine si fatile daca stii ca profu e nasol!

Întrebări recente