| Ady00pk a întrebat:

Dau funda:Scutire medicala imi poate da medicul daca eu am lipsit 1 saptamana de la scoala pentru ca am fost racit? Raceala mi-a trecut. Daca trec astazi/maine pe la el imi v-a da daca ii spun ca am fost racit saptamana trecuta? big grin Sau trebuie sa scot si ceva din buzunar, ca asa se facelaughing Va rog cateva detalii de la astia care ati fost in situatia mea sau stici cum merge treababig grin bineinteles Funda la cel mai bun/explicativ raspunsbig grin

3 răspunsuri:
| Gabi_6377 a răspuns:

Iti da scutire, dar ca sa nu se strambe sau sa comenteze, ii bagi si ceva in buzunar, ca asa e obiceiul.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca ii bagi in buzunar iti mai da vreo 2 gratis: ))

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

As vrea ia iau si eu o scutire medicala am lipsit o zi ce-mi trebuie?