| Samyboca a întrebat:

Stiti careva de cate ori se poate schimba numele de utilizator pe facebook ( adica acolo unde iti apare www.facebook.com/nume.prenume)?

Multumesc!

1 răspuns:
| Maria9Maria a răspuns:

Stiu eu pentru ca mi-am schimbat numele de multe ori pe facebook. Adica poti sa-ti schimbi numele de maxim 6 ori! Apoi, iti va aparea in dreptul numelui actual (acolo la setari generale), o sageata unde, daca apesi click pe ea, iti apar toate numele ce le-ai folosit. Oricum mai mult de 6 ori, n-ai sa poti avea posibilitatea sa-si mai schimbi numele! Sper ca te-am ajutat?! SUCCES!