| AlexTM97 a întrebat:

Vreau sa imi fac un blog, dar nu stiu despre ce, si as vrea sa ma ajutati.
Sa nu fie despre: Sport, Retete culinare, etc
Vreau o tema mai pentru adolescenti.

Răspuns Câştigător
| DDoctorita a răspuns:

Ce zici de un Blog despre Actualitate?

Sa ma explic:

- ultima melodia la moda
- ultima status belea care toti il vor
- ultimul film pe care il recomanda toti criticii
- ultimul blug care a aparut la Zara pentru baieti sau fete
- ultima barfa din oras X si despre persoane X.

Eu personal las vizita, dar, inca nu am gasit un blog asa. =)

5 răspunsuri:
| MoNoPo a răspuns:

Buna! Incearca blogspot.Si eu am avut blog cu mult inainte dar nu am mai avut chef de el.Este usor de creeat.Mai uitate si la tutoriale pe net si vezi si tu care e treaba.SA fii la detaliu cu titlurile si sa nu scrii la o povestire sau ceva cava lung.Sa fie scurt si la ubiect!

| AlexTM97 explică (pentru MoNoPo):

Nu m-am exprimat bine. Vreau sa stiu despre ce sa il fac. Stiu cum sa il fac.winking

| MoNoPo a răspuns:

Poti sa scrii despre viata de zi cu zi.Cazuri de dragoste si altele, sfaturi.Sa fii cumva pe placul tuturos.Sa incerci sa nu jignesti pe nimeni si sa nu lauzi pe nimeni prea mult.big grin

| miriammiki a răspuns:

Pai...poti sa scrii despre problemele pe care le intampina asolescentii, chiar pe care le-ai intampinat tu sau cei din jurul tau apropiati de varsta ta; sa fie un fel de blog ...cam ca TPU: cineva posteaza o intrebare(despre adolescenta, probleme, impedimente etc.)si noi ceilalti incercam sa dam raspunsuri prin care sa ajutam persoana respectivabig grin Ma bucur daca ai reusit sa intelegi(n-am fost prea explicita.)

| MeowwPisic a răspuns:

Pai poti discuta despre fete ...imbracaminte si...chiar baietii!