| flaviu11 a întrebat:

Salutare tuturor. Am cumparat tutun de la cineva cam 900 de grame si mi se pare un pic prea umed pentru injectat. Cea mai mare problema o am ca e prea slab pentru ce fumez eu in general. Cum as putea sa il fac mai tare?

3 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Nu poti. Asa e tutunul. Nu ai spus ce marca este.

Bula
| Bula a răspuns:

Daca usuci tutunul, va deveni mai tare.
Uscarea se poate face in 1-3 zile, pus pe o tava la loc uscat, unde circula aerul.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Este contrafacut, nu e tutun acolo. Incearca sa il usuci. dar nu va fi mare diferenta. am luat si eu teapa cu niste tutun pouch-uri de 50 g, si au mucegait inainte sa apuc sa le fumez. tot asa umede, si slabe.