| Bulgaru_Silviu_1977 a întrebat:

De curând am cumpărat tutun vrac de ce când fumez amețesc. fumez de 20 de ani mi sa mai întâmplat dar nu așa tare.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| Donsavas a răspuns:

Ai consumat o cantitate prea mare ori tutunul nu era de calitate buna. Pentru a renunta la fumat, daca asta iti doresti, recomand sa reduci din tutun si sa incerci sa fumezi cat mai rar posibil pana se dezobisnuieste corpul. Sanatate!

| NasteaV a răspuns:

Ar trebui sa te lasi de fumat!

| Macar_Cătălin_1995 a răspuns:

Posibil sa fie tutunul de proasta calitate ideea e ca si eu fumez dar nu pățesc asa ceva tot vrac fumez